Słowackie tenisistki dostał w pierwszej rundzie Ukrainy

Londyn. Słowackie tenisistki będzie podróżować w 1 rundzie pierwszej grupy strefy euro-afrykańskiej Pucharu Davisa (od 1 do 3 lutego 2013 roku) na Ukrainie.

decyduje podrzucać w środę w Londynie siedziby ITF, w których opisywany Słowacja nenasadenými między zespołami.

w przypadku triumfu przeciwnika gleby zapisać uczestnicy captain Miloslava Mečíŕa 5 do 7 Kwietnia w domu przeciwko Szwecji, który został wdrożony wraz z Rosji, Holandii i RPA, aw pierwszej rundzie miała wolny bilet. Klizan: Losowanie jest ok

Słowacy ostatni weekend po raz czwarty z rzędu udało się uratować pracę, jeśli pojedynek 2 runda play-off do udziału w pierwszej grupy strefy euro-afrykańskiej pokonał Portugalia 3: 1.W ubiegłym roku pokonali w stanie pozostać w „drugiej ligi” w NTC tylko Ukraina.

Zwycięstwo 4: 1 jest najważniejszą miarą podpisany Martin Kližan, który pokonał w singlu Ilja Marczenko i Sergiy Stachovská.

„Losowanie jest ok. Mam nadzieję, że uda nam się Ukrainą i kontynuuje triumf gospodarzy nad swoim przeciwnikiem z ubiegłego roku,” powiedział TASR Klizan, który rozpoczyna się w tym tygodniu w turnieju ATP w Sankt Petersburgu, w Rosji.

specjalista deblových Michala Mertiňáka nie zadowolony, że Słowacy zagrają w domu ponownie na zewnątrz. „To smutne, że v Davis Cup rozpocznie po raz piąty z rzędu na przeciwnika. Ukraina jest jednak pewny wspinać i mamy szansę na wygraną. To zależy od tego, co powierzchnia gramy.Zakładam, że Ukraińcy zdecydować się ciężko „, powiedział Mertinak.

Słowacki deblových specjalista w ubiegłym roku w domowym pojedynku przeciwko Ukraińców szkody spacer. No reprezentowania go Igor Zelenay i obok Filipa Polaska dostał Słowacja następnego punktu. Moska . jeden z najsilniejszych przeciwników

Stowarzyszenie sekretarz generalny słowacki tenis Igor Moska uchybiła chęć Mečířovci grając w domu w lutym

„mamy jedną z najsilniejszych i najbardziej nieprzyjemnych możliwych przeciwników. Ukraińcy będą home ulubionym. Sergij Stachovskij i Serhij Bubka grał świetnie na twarde powierzchnie w holu, i dlatego myślę, że decydując się na szybki dysk. Dodatkowo mają one podwójne jakości.Dla naszych chłopców może być motywacja, która, jeśli się powiedzie, będzie w następnej rundzie do Welcome Home Szwedów, ale najpierw musi pokonać Ukraińców, który będzie bardzo trudne „, powiedział Moskal. Szwajcarzy przeciw Republice Czeskiej

Wiele środę World Group Davis Puchar zebrała parę punktów. W pierwszej rundzie rozgrywek, które znajdują się na 1 do 3 lutego 2013 roku i Kanady spotka się z Hiszpanii, USA z Brazylii lub Szwajcarii przeciwko Republice Czeskiej.

Podobnie jak w tym roku . hit sezonu 2013 dla siebie prawo w rundzie otwierającej Niemców i Argentyńczyków Ameryki Południowej w 2012 roku, wygrał Bamberg 4: 1. Losowanie runda 1 strefy euro-afrykańskiej w Davis Cup 1st:

Rosja – bezpłatnie wiele

.Brytania – darmowy bilet

Republika Południowej Afryki – darmowy bilet

Polska – Słowenia

Finlandia / Dania – Rumunia

Holland – bezpłatny bilet

Ukraina – Słowacja

Szwecja – bilet losowanie grupa wolny świat tenisa Davis Cup 2013 reprezentatywne zespoły męskie:

grupa Świat (1st mecze rundy są na 1 – 3. 2. 2013):

Kanada – Hiszpania

Włochy – Chorwacja

Belgia – Serbia

USA – Brazylia

Francja – Izrael

Argentyna – Niemcy

Kazachstan – Austria

Szwajcaria – Czechy