Kolejki dla dzieci

Zabawki dla dzieci

Okrągły kształt pokazuje dziecko. Żebyś mógł trzymać pierścień obiema rękami w środku i są świetne do żucia. Pamiętaj, że powtarzanie jest matką uczenia się. Gdy tylko nauczą siedzieć i bawić się obiema rękami, zrozumieją, jak zdejmować pierścienie jeden po drugim za każdym razem, gdy zwrócisz je na swoje miejsce.

Będą trwać w swojej nowej pasji, zakładając pierścienie na podstawę, a następnie demontując piramidę i tak dalej. Skomplikować rozwój dużej motoryki kolejki dla dzieci, umieszczając zabawkę na szczycie piramidy. Zapewniam cię, ta piramida jest skarbnicą zabawy. Poczekaj i przekonaj się sam.

13. Stół do gry ze składanymi nogami

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: gra leży na brzuchu, ciągnie, gra na wyciągniętych ramionach, przyczyna i skutek, siedzi, stoi, kucki, odpycha, aby wstać, przewracać strony

Wiek: od 4 do 12 miesięcy

Jest to stosunkowo nowy produkt w świecie zabawek dla dzieci, ale ważne jest, aby wybrać ten ze składanymi nogami. Można je rozłączyć i wykorzystać jako planszę do gry, aby dziecko mogło bawić się leżąc na brzuchu, lub można zostawić dwie nogi, co przyczynia się do rozwoju umiejętności siedzenia, czołgania się i stania na kolanach.

Gdy tylko dziecko będzie gotowe, aby wstać, dodaj jeszcze dwie nogi do stołu i przedłużyć żywotność zabawki. Ta rzecz nie tylko rozwija duże zdolności motoryczne kolejki dla dzieci, ale także małe ruchy rąk (ciągnięcie, pchanie, jazda na łyżwach). Ponadto uczy słów kluczowych: otwórz / zamknij, góra / dół, kolory podstawowe i ABC lub 123.

14. Ławka dziecięca z gadżetami
Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: grając w dowolnej pozycji, grając na rękach rozciągniętych do środka, pociągając, powodując i efektując, siedząc, klęcząc, ucząc się dźwięków

Wiek: od 4 do 12 miesięcy

Tak, wiem, to jest zabawne. Dlaczego dziecko tego potrzebuje?

Gdy dziecko uczy się usiąść, będzie mogło skoncentrować swój wzrok na czymś przed sobą, aby lepiej utrzymać równowagę. Ławka ta może być używana na różne sposoby kolejki dla dzieci: a gdy dziecko nadal nie wie, jak siedzieć – leży na brzuchu lub boku. Ale ta zabawka nie tylko przynosi przyjemność widzowi, jest pełna zwrotów akcji, obrotów, dźwigni i przycisków, które przyciągają dzieci.

Zródło: sklep internetowy AlaKoala.pl