Jamie Shaul i Fetuli Talanoa kierują Hullem FC, aby wygrać w Wakefield Trinity

Jeśli w tym roku Hull FC ma podbić poważne wyzwanie w tytułach, ich obrona będzie niewątpliwie musiała się poprawić w tym spektaklu, ale w dziwaczny weekend, w którym trzy drużyny zdobyły 28 punktów i wciąż tracą, było co najmniej podstawowe znaczenie Że wszystkie cztery najlepsze cztery wygrały.

Euforia z pięciu kolejnych zwycięstw Hulla została zrekompensowana przez wąską stratę w porównaniu do strajkujących obrońców, Leeds, w zeszłym tygodniu, ale to było zdecydowanie Powrót do formy po stronie Lee Radforda, szczególnie w ataku, gdzie byli oni w najlepszym najeździe w dużych partiach tego dreszczy konkursu.Salford postanowił udać się do sędziego o rzekome naruszenie pułapu wynagrodzeń Czytaj więcej

Boosted Przez powrót takich zawodników, jak Leon Pryce – który nadal wykazał, że ma duże składy klasy, które kiedyś sprawiły, że był to międzynarodowy reprezentant Wielkiej Brytanii – Gareth Ellis i Mark Minichiello, szósta wygrana w siedmiu meczach jest imponująca, ale przeciwko Wakefield Po stronie, która jeszcze nie t Stracić pod nowym trenerem, Chrisem Chesterem?To zdecydowany wskaźnik, że Hull, prawdopodobnie największy śpiący gigant w Super League, może być poważnym rywalem w 2016 r.

„Jestem zwoleniona, że ​​wrócę na konia”, powiedział Radford. „Tam były jakieś straszne łaty, ale dostaliśmy zwycięstwo, a ja jestem nad księżycem z tym. Jesteśmy w doskonałej pozycji, tak długo możemy kontynuować. „

To była pierwsza prawdziwa szansa Wakefield, aby wejść w ósmą ósemkę od czasu, gdy Chester zajęła się dowodem – koniec.Jednak nawet z porażką, łagodzące okoliczności mogłyby podnieść ich z dna czwartego w tym tygodniu, zależnie od wyniku przesłuchania w sprawie zarzucania naruszenia wynagrodzenia Salford.

Wszechstronny gwiezdny ekran w ataku Oznacza, że ​​może być niesprawiedliwe, aby wybrać osoby, ale forma Jamie Shaul niewątpliwie jest kluczem do Hull w tej chwili. Jego nieobecność w Leeds w zeszłym tygodniu była ciosem, a Sam Tomkins wciąż kontuzjowany, a w ubiegłym roku Man of Steel, Zak Hardaker, poza Formą w Leeds, być może Shaul mógłby wejść do Anglii, licząc więcej występów w tym samym duchu.

„W tej chwili chciałbyś poszukać lepszego języka angielskiego,” powiedział Radford.Podobnie jak większość 34 mężczyzn na polu, Shaul miał słabe punkty, ale jego przeczytanie o grze i jego ataku sprawiły, że pomimo tylko 23 lat, szybko staje się jednym z najbardziej wpływowych graczy klubu rodzinnego.